EnglishFrenchGermanPortugueseRussianSpanish

6 Рекомендації щодо імпорту запасного фільтра для John Deere з Китаю

Коли ви плануєте замінити фільтр для вашого трактора John Deere, якщо ви дуже досвідчені, я впевнений, що ви відразу ж замовите правильний фільтр John Deere. Якщо ви новачок, можливо, вам знадобиться професійна порада. Ось 6 рекомендацій для вас від команди FILTER-MAX, і я сподіваюся, що вони допоможуть вам в обслуговуванні вашого трактора John Deere.

  • По-перше: Вам потрібно знати номер деталі (OE NUMBER) фільтра John Deere.

Кожен номер OE відповідає унікальному фільтру, але один і той самий фільтр може бути встановлений на різних моделях, тому може бути кілька різних номерів OE. Тип продукту (масляний фільтр, дизельний фільтр або повітряний фільтр), специфічні характеристики та детальні параметри можна дізнатися за номером виробника, а також конкретну марку трактора, модельну серію, рік випуску та відповідну конкретну модель двигуна, для якого застосовується фільтр. Наприклад, на наступному малюнку наведено каталог фільтрів John Deere, в якому вказано номер оригінального виробника, термін заміни та модель фільтра. Якщо вам потрібен додатковий каталог аксесуарів John Deere, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті www.filter-max.com.

1

  • Другий: оберіть постачальника фільтрів зі складом.

Багато людей не враховують швидкість доставки постачальника, і часто доводиться чекати на фільтр 1-3 місяці. Оскільки трактор використовується тільки під час сезону посіву та збору врожаю на сільськогосподарських угіддях, то якщо швидкість доставки буде низькою, це вплине на обслуговування та використання трактора John Deere, і, як наслідок, серйозно вплине на вашу репутацію та бізнес. Тому ми рекомендуємо перед покупкою перевірити, чи є необхідний фільтр на складі і чи може він бути доставлений вчасно. Це дуже важливо.

Фільтр FILTER-MAX є лідером китайських фільтрів для сільськогосподарської техніки. Для того, щоб досягти швидкої доставки, ми створили склад фільтрів площею 5 000 квадратних метрів, а всі деталі управляються системою управління ERP, щоб надати клієнтам швидкі, ефективні та точні послуги.

  • Третє: вам потрібно розглянути більше постачальників фільтрів.

Оригінальний фільтр John Deere – це перший вибір, але в багатьох країнах оригінальний фільтр John Deere дуже дорогий, і його замовлення займає багато часу, що значно збільшує витрати на обслуговування і закупівлю. Наприклад, ціна гідравлічного фільтра John Deere AH128449 на AMZNON становить 54,95 доларів США. AH128449 потребує заміни після перших 100 годин використання, а потім кожні 400 годин, частота заміни дуже висока. Всі марки фільтрів, які ви повинні розглянути на ринку післяпродажного обслуговування, такі як DONALDSON, FLEETGUARD, FILTER-MAX і WIX, які є всесвітньо відомими брендами фільтрів і коштують набагато дешевше, ніж оригінальні заводські при тій же якості продукції. Наприклад, фільтр John Deere AH128449 виробництва FILTER-MAX, ціна якого становить близько 15 доларів США, за своїми характеристиками і технічними параметрами не поступається оригінальному заводському, продається в більш ніж 10 країнах Європи і Америки.

Гідравлічний фільтр AH128449 підходить для багатьох моделей, таких як John Deere AL118036, CATERPILLAR 1G8878, NEW HOLLAND 48142231, JCB 32/909200 тощо. В даний час ми виробляємо 500 штук цього фільтра щодня.

  • Четверте: обирайте постачальника з післяпродажним обслуговуванням.

Якщо ви є дистриб’ютором або імпортером аксесуарів John Deere, обов’язково обирайте постачальника з післяпродажним обслуговуванням. Якщо у вас виникнуть проблеми з якістю товару, постачальник з післяпродажним обслуговуванням негайно вирішить цю проблему для вас. Відповідно до модернізованої концепції, післяпродажне обслуговування включає не тільки доставку продукції, ремонт і технічне обслуговування, забезпечення запасними частинами, консультування бізнесу, обробку скарг клієнтів, відкликання проблемного продукту, навчання персоналу, обмін і повернення компенсації тощо, але також включає маркетинг відносин з існуючими клієнтами та комунікацію корпоративної культури, таку як створення бази даних клієнтів, популяризація концепцій обслуговування на підприємстві, зміцнення контактів з клієнтами, дослідження задоволеності клієнтів, інформаційний зворотний зв’язок і т.п.

  • П’яте: Ви повинні знати модель трактора John Deere.

Вам необхідно знати модель або серійний номер трактора. Номер моделі або серійний номер можна знайти на ідентифікаційній етикетці договору купівлі-продажу або на всіх відповідних тракторах John Deere. На наступному малюнку зображена етикетка моделі трактора John Deere, і ви можете дізнатися модель свого трактора, знайшовши її.

2

  • Шосте: не купуйте дуже дешеві фільтри.

У світі є багато країн, які виробляють фільтри, наприклад, Китай, Туреччина, Індія, Німеччина, Бразилія тощо. Оскільки собівартість виробництва в різних країнах різна, ціни також дуже відрізняються. Наприклад, на дизельний фільтр John Deere RE522878 ви можете отримати різні котирування від 2 до 10 доларів США в Китаї. Як імпортер, як ви повинні вибирати, коли ви стикаєтеся з цими пропозиціями? Багато імпортерів обирають лише найдешевшу пропозицію. Це буде великою помилкою, оскільки якість RE522878 за 2 долари США дуже низька. Тим часом, цей дешевий постачальник не має жодного післяпродажного обслуговування. Вони навіть не знають, на якому тракторі John Deere використовується цей фільтр.

Що стосується використання фільтрів John Deere, багато клієнтів стикаються з двома непорозуміннями.

  • По-перше: Немає необхідності часто замінювати фільтруючий елемент, якщо використовується якісна олива.

Деякі фермери вважають, що краще мастило – чистіше, і немає необхідності регулярно замінювати масляний фільтр. Якість мастила різних марок мастила буде змінюватися під час використання.

Після того, як трактор проїхав певний пробіг, його продуктивність погіршиться, що може викликати різні проблеми з двигуном. Коли олива проходить через пори фільтруючого елемента, тверді частинки і в’язкі речовини, що містяться в оливі, накопичуються у фільтрі.

Якщо фільтр засмічений, масло не може безперешкодно проходити через фільтруючий елемент, воно розірве фільтруючий елемент або відкриє запобіжний клапан, пройде через перепускний клапан, і все одно поверне бруд назад до змащувальної частини, прискорюючи знос двигуна і прискорюючи внутрішнє забруднення. Тому регулярна заміна масляного фільтра не менш важлива.

Кількість оливи повинна бути помірною, не більше і не менше. Це не означає, що чим дорожче синтетичне мастило, тим краще. Найкраще те мастило, яке підходить для вашого трактора.

  • По-друге: повітряний фільтр не потребує частої заміни.

Деякі фермери вважають, що елемент повітряного фільтра не потребує заміни протягом тривалого періоду часу, оскільки середовище, в якому він зазвичай експлуатується, не дуже запилене. Насправді система впуску повітря в двигун в основному складається з двох частин: елемента повітряного фільтра і впускного каналу.

Тому, відповідно до різних умов використання, елемент повітряного фільтра слід регулярно чистити. Як правило, елемент повітряного фільтра слід замінювати після триразового очищення. Періодичність очищення залежить від якості повітря в зоні щоденного водіння. Також важливо купувати елементи повітряного фільтра від якісних виробників.

Фільтр John Deere: Часті запитання.

FILTER-MAX – китайський виробник фільтрів, що спеціалізується на виробництві фільтрів John Deere.

Чи продаєте ви оригінальні фільтри John Deere?

Ми не продаємо оригінальні фільтри John Deere, ми виробляємо фільтри замість оригінальних фільтрів John Deere.

Як доставляються ваші фільтри?

Морським, повітряним, експрес та залізничним транспортом.

Чи можу я налаштувати свій власний бренд?

Звичайно, ми з радістю адаптуємо фільтр і упаковку під ваш бренд.

Як отримати каталог фільтрів John Deere?

Залиште нам повідомлення або зайдіть на наш сайт www.filter-max.com, і ми зв’яжемося з вами протягом години.

Чи є у вас фільтри для газонокосарок John Deere?

Так, у нас є фільтри для газонокосарок John Deere, такі як RE519626, M806419, AM125424.

FILTER-MAX є одним з найбільших і найпрофесійніших виробників змінних фільтрів для John Deere. Ми надаємо послуги OEM та ODM на одному сайті, зв’яжіться з нами зараз для отримання безкоштовного зразка!

Шукаєте високоякісні фільтри для John Deere? Зверніться до нашої компанії! Ми пропонуємо широкий асортимент першокласних фільтрів для сільськогосподарської техніки.

Крім того, наша досвідчена команда завжди готова допомогти вам знайти саме те, що вам потрібно.

Тож навіщо чекати? Оновіть свої фільтри нашими високоякісними фільтрами вже сьогодні! Звертайтеся до нас за адресою jack@filter-max.com з будь-якими питаннями.

SEARCH BY PART NUMBER

Ask For A Filter Catalog

Please submit your name, email and requirements, I will send you a complete catalog of our JCB filters for your reference.