EnglishFrenchGermanPortugueseRussianSpanish

Фільтри FILTER-MAX приносять солодкі врожаї бразильському сільському господарству

Вирощування цукрової тростини є основою бразильської економіки. Клієнт компанії John Deere, гіганта в галузі виробництва комбайнів, мав проблему з фільтром для збирання цукрової тростини і звернувся до компанії FILTER-MAX за рішенням.

Бразилія є провідним світовим виробником цукрової тростини, з 9 мільйонами гектарів під посівами і щорічним виробництвом понад 700 мільйонів тонн, що становить понад 40% світового виробництва. Вирощування цукрової тростини робить більший внесок у бразильську економіку, ніж ВВП багатьох країн, і в галузі зайнято понад мільйон бразильців.

Вирощування цукрової тростини в Бразилії розпочалося в середині 16-го століття і традиційно збиралося вручну. Сьогодні 95% цукрової тростини збирають за допомогою техніки. Механізація не лише покращила умови праці, а й підвищила продуктивність.

Інженер Андерсон Морено розповідає: “Гідравлічні фільтри на цьому комбайні John Deere не мали того рівня довговічності, якого вимагали клієнти John Deere. Проблеми виникали в польових умовах, а час безвідмовної роботи був занадто коротким. Тому ми звернулися до FILTER-MAX і почали шукати способи поліпшити конструкцію для другого раунду випробувань”.

ПЕТЕР, інженер-технолог FILTER-MAX, пояснює, що його регулярні візити на ферму клієнта і взаємодія з персоналом John Deere природним чином призвели до співпраці. Пітер та його команда спільно працювали над визначенням проблеми та розробкою відповідного фільтрувального рішення.

У Бразилії сезон збору цукрової тростини триває з кінця березня до початку грудня. Клієнти фермерських господарств не можуть чекати наступного врожаю, щоб протестувати фільтри на своїх цукрозбиральних комбайнах. Роботи з валідації повинні бути проведені заздалегідь, а цього можна досягти лише шляхом прискореного стендового тестування. Як наслідок, час тестування потрібно було скоротити до більш короткого періоду.

Для того, щоб вирішити проблему незадовільної роботи обладнання на етапі валідації польових випробувань, клієнт звернувся до компанії FILTER-MAX за допомогою в переробці гідравлічних фільтрів цукрозбиральних комбайнів John Deere. Останній дизайн фільтрів представлений на нашому сайті www.filter-max.com.

Компанія FILTER-MAX надала підтримку. Нове конструктивне рішення має герметичну конфігурацію з новими фільтрами для захисту від забруднень. Ці конструктивні зміни покращують жорсткість і герметичність, що подовжує термін служби фільтра.

Під час лабораторних випробувань блок піддавався більш жорстким, ніж звичайні умови експлуатації, зокрема, сильному забрудненню. Результати, отримані під час реальних випробувань, були обнадійливими, і віртуальні випробування також дали сприятливі результати.

Успішна співпраця з бразильським дистриб’ютором John Deere ще більше зміцнила репутацію FILTER-MAX в бразильському сільському господарстві – можливо, найбільш динамічному секторі країни. Крістофоретті сказав: “Це приклад того, як ми сприяємо розвитку бразильського сільськогосподарського ринку, який має багатообіцяюче майбутнє з економічної точки зору”.

Брюс, менеджер з інжинірингу продукції лінійки цукрозбиральних комбайнів John Deere, підкреслив, що партнерство між двома компаніями не тільки принесе користь їхньому бізнесу, але й створить додаткову цінність для клієнтів John Deere.

FILTER-MAX пропонує повну лінійку фільтрів для цукрозбиральних комбайнів John Deere, таких як John Deere Sugar Cane Harvester 3520, 3522, CH330, CH570, CASE A4000, A8000, A8800 та інших.

FILTER-MAX є одним з найбільших і найпрофесійніших виробників змінних фільтрів для John Deere. Ми надаємо послуги OEM та ODM на одному сайті, зв’яжіться з нами Ми надаємо послуги OEM та ODM на одному сайті, зв’яжіться з нами зараз для отримання безкоштовного зразка!

Шукаєте високоякісні фільтри для John Deere? Зверніться до нашої компанії! Ми пропонуємо широкий асортимент першокласних фільтрів для сільськогосподарської техніки.

Крім того, наша досвідчена команда завжди готова допомогти вам знайти саме те, що вам потрібно.

Тож навіщо чекати? Оновіть свої фільтри нашими високоякісними фільтрами вже сьогодні! Звертайтеся до нас за адресою jack@filter-max.com з будь-якими питаннями.

SEARCH BY PART NUMBER

Ask For A Filter Catalog

Please submit your name, email and requirements, I will send you a complete catalog of our JCB filters for your reference.